top of page
RENGIAMI PROJEKTAI
Viz 1-1-1-1.jpg

2. Koncepcijos - bendrojo plano parengimas

Pirmasis sklypo planavimo etapas - sklypo kraštovaizdžio koncepcijos parengimas trimatėje erdvėje. Šiame plane pasiūloma, kaip formuoti reljefą, išdėstomos funkcinės sodo zonos, takai ir mažoji architektūra, pagrindiniai augalai, pasiūloma viso kraštovaizdžio sutvarkymo stilistika. Šis planas leidžia klientui susidaryti aiškų vaizdą apie planuojamas sklypo erdves, skirtumą tarp planuojamų grunto lygių, augalų dydį, kompozicijas, medžiagų paletę.

1. Konsultacija sklype

Vizualizacija 1.jpg

Pirmojo susitikimo metu apžiūrimas sklypas, išsiaiškinami kliento poreikiai, pasiūloma idėjų, kaip atnaujinti ar įrengti sodą kuo geriau panaudojant sklypo galimybes, kur ir kokias zonas įrengti, kaip patobulinti sodo struktūrą, kaip formuoti reljefą, suplanuoti patrauklesnes erdves, kokius vaizdus pridengti ir kokius atverti, kokias medžiagas naudoti sklype, kokie augalai tiktų ir galėtų augti ir t.t., įvertinama galimo projekto kaina.  


Apžiūrimi įvairių sodų, kraštovaizdžio pavyzdžiai, kurie leistų geriau suvokti kliento skonį, aptariama, ką būtų galima pritaikyti kliento sode, bendrais bruožais pabraižomi galimi naujos sodo struktūros variantai, eskizai. 

Pirminė konsultacija paprastai trunka iki 1,5-2 valandos ir kainuoja 200 eurų Vilniaus mieste. 
Konsultacija gali būti teikiama ir visoje Lietuvoje pagal atskirą susitarimą.

Section 2-3.jpg
Amfiteatro apsodinimo planas 2022-06.jpg

3. Detalieji planai

Sutarus dėl kraštovaizdžio sutvarkymo koncepcijos, parengiami projektui įgyvendinti reikalingi detalieji planai: kietųjų dangų planas su matmenimis, kiekio detalizacijomis ir aukščiais, įvairūs reljefo ir sodo struktūrų pjūviai, laiptų, terasų, pergolių, tvorų ir kt. mažosios architektūros koncepciniai planai, detalizacijos, apšvietimo planas, augalų paletės, apsodinimo planas su reikalingų augalų sąrašu. Taip pat parenkamos pagrindinės medžiagos, struktūrų spalvos, tekstūros. 

4. Projekto įgyvendinimo darbų priežiūra

Projektui įgyvendinti klientas pasirenka savo arba dizainerės rekomenduotus rangovus. Vykstant pagrindiniams darbų etapams, dizainerė atvyksta į vietą patikrinti, kaip atliekami darbai, aptaria iškilusius klausimus su rangovais, klientais, duoda reikiamas instrukcijas, papildo reikalingus techninius brėžinius.

ASTA GRABAUSKIENE LANDSCAPE DESIGN

Susisiekite:

 

info@astagrabauskiene.com

Tel: +370 68654155

Thanks! Message sent.

bottom of page